cs_CZen_GB
 • Nejlepší ceny na trhu

  U nás si vybere každý

 • Včasné dodací termíny

  Protože čas je důležitý

 • Péče o zákazníky

  Na nás se můžete spolehnout

 • Nejlepší ceny na trhu

  U nás si vybere každý

 • Včasné dodací termíny

  Protože čas je důležitý

 • Péče o zákazníky

  Na nás se můžete spolehnout

Bublinkové fólie

Specifikace bublinkové fólie

Bublinkové fólie se vyrábí z polyetylénu, který má nízkou hustotu. Standardní průměr bubliny je 9,5 – 10,0 mm a výška bublin se pohybuje okolo 4 mm. Velké bubliny pro výplň prostor mají průměr přibližně 32 mm a výšku 13 mm.

Bublinkové fólie jsou standardně dodávány v rolích.

Výhody bublinkových fólií

Fólie jsou odolné proti vodě a nečistotám. Zboží tak zůstane čisté a nedostane se k němu vlhkost. Bublinková fólie má dobré izolační vlastnosti a je velice pružná a ohebná – přizpůsobí se tak jakémukoli tvaru výrobku. Průhlednost fólie Vám umožní snadnou identifikaci zabaleného výrobku. Další výhodou těchto fólií je jejich lehkost a snadná použitelnost. Narozdíl od průtažných fólií můžete bublinkové fólie používat opakovaně.

Použití bublinkových fólií

Bublinkové fólie jsou velice vhodné k balení křehčích materiálů jako je např. sklo, porcelán a podobné materiály. Často je využívána i k balení nábytku (např. se skleněnými prvky), elektroniky apod.

Fólie s velkými bublinkami můžete použít jako výplň volných prostor, případně jako lehkou vycpávku pro křehčí výrobky.

Typy bublinkových fólií

Bublinkovou fólii Vám můžeme dodat jednak v dvouvrstvém provedení, tak i v třívrstvém provedení. Třívrstvé provedení fólií je navíc doplněno o laminaci. Pro laminaci u bublinkových fólií se používají různé materiály (např. mikroten, papír, hliníková fólie).

Bublinkové obálky

Při odesílání menších předmětů poštou oceníte bublinkové obálky, které ochrání obsah obálky před nárazy a poškozením. Bublinková fólie je u obálek pokryta vrchní vrstvou z bílého papíru.

Díky samolepící klopě na obálkách je můžete opakovatelně uzavírat.

Sáčky a přířezy z bublinkové fólie

Sáčky z bublinkové fólie používejte pro balení menších předmětů jako jsou kalkulačky, telefony či fotoaparáty. Větší sáčky Vám mohou sloužit i jako návlek např. na kancelářský nábytek.

Sáčky je možné vyrobit přesně dle rozměrů baleného výrobku, což značně sníží Vaše náklady.

Přířezy z bublinkové fólie Vám ušetří čas při balení. Díky nim můžete snadno kontrolovat spotřebu balícího materiálu. Přířezy jsou snadno skladovatelné a lehce se s nimi manipuluje.